درباره ما

درباره کارخانه آجر نسوز طهران

کارخانه فراورده های نسوز تهران با بیش از پنجاه سال تجربه در فرآوری و تولید محصولات نسوز مورد نیاز صنایع بزرگ سیمان ، ذوب فلزات رنگی ، سرامیک و … می باشد و محصولات خود را با آخرین استاندارد جهانی تولید می کند.
کیفیت برتر این محصولات این کارخانه مورد تایید بزرگترین مراکز تحقیقاتی نسوز می باشد. محصولات عمده این کارخانه شامل انواع آجرهای نسوز آلومنیوسیلیکاتی ، جرمهای ریختی کوبیدنی و آجرهای ضد اسید با بهترین مواد اولیه و تکنولوژی برتر در خدمت صنایع بزرگ ایران و سایر کشور ها می باشد.
دفتر فنی مهندسی این کارخانه آماده ارائه هرگونه خدمات فنی مهندسی در خصوص کاربرد مواد نسوز به صنایع گوناگون می باشد. استفاده از تجربیات دیروز و ارتباط با تکنولوژی فردا دستور العمل شماره یک این کارخانه می باشد.

معرفی شرکت

کارخانه آجر نسوز طهران قریب پنجاه سال پیش به منظور تولید فرآورده های دیرگداز شاموتی با ظرفیت ۳۰۰۰ تن در سال در کیلومتر ۲۳ جاده خاوران ( جنب ایران گچ ) شروع به فعالیت نموده است .

محصولات و تولیدات

این شرکت درحال حاضر به پشتوانه پنج دهه تولید ، اغلب ابعاد و اشکال فرآورده های شاموتی و آلومینی مورد مصرف صنایع دما بالا خصوصا صنعت ریخته گری و ذوب فلزات اعم از دیرگدازهای شکل دار ( آجرها ) و بی شکل مونولیتیک ( انواع ملات ها و جرم های نسوز شاموتی و آلومینی) را در سبد محصولات خود دارد و نیاز صنایع مختلف را برآورده میسازد.

فاز توسعه و افزایش ظرفیت

با توجه به افزایش روزافزون صنایع مصرف کننده ، طرح توسعه مجموعه در حال اجرا می باشد تا در آینده نزدیک ضمن افزایش ظرفیت تولید به حدود پنج برابر ، عرضه فرآورده های نسوز با گریدهای بالاتر نیز ممکن گردد .